Jak vybírat dveře

Náš katalog je koncipován tak, abyste se dokázali rychle zorientovat v celém našem sortimentu a nalezli tu správnou kombinaci dveří a zárubní, která splní Vaše očekávání. Dovolujeme si Vám navrhnout pět kroků, které Vám usnadní výběr, a pomohou rychle nalézt požadované informace.

1A) Nejprve si musíte určit, kolik dveří a zárubní potřebujete, jaké máte rozměry stavebních otvorů. Bližší informace o stavebních otvorech nalezente na straně 151.
1B) Následně si zvolíte, jak budete dveře v prostoru otvírat. Systémy otvírání jsou přehledně vysvětleny na straně 128 katalogu. Můžete si vybrat dveře např. dveře posuvné či lamelové.
2) Rozhodněte se, zda budete potřebovat dveře speciálních vlastností, jako jsou klima dveře, dveře protipožární, zvukově izolační, atd. Většinu našich výroků můžete zakoupit s potřebnými speciálními vlastnostmi. Podrobněji se s nimi seznámíte na straně 140 tohoto katalogu.
3) Nyní se zaměřte na výběr modelu, dekor, barvy, povrchovou úpravu dveří a dále  pak na designové detaily, jako jsou typy hran, způsoby zasklení, typy skel, zda se bude jednat o dveře polodrážkové či bezpolodrážkové. Můžete si vybírat z různých dekorů dýh, CPL laminátů, HPL laminátů, folii, či barev. Podrobnosti o vhodnosti a vlastnostech jednotlivých povrchů, naleznete na straně 6 katalogu.
4) Dalším krokem je doplnění vašeho výběru dveří o ty správné zárubně, na výběr máte např. zárubně Normal, Obtus, Harmonie, Latente, OKZ . Přehledně seřazené je naleznete na straně 116 katalogu.
5) Kování – závěsy je prvek, který si zaslouží vaší pozornost nejen pro svojí funkčnost, ale i vzhled. Klika by měla tvarově odpovídat dveřnímu křídlu, jedná se o významný designový prvek. Ukázky naleznete na straně 146–148 katalogu.

Jak vybírat dveře

Konečnou cenu kompletního výrobku získáte součtem cen za dveře a zárubně a připočítáním příplatků a cen za individuální úpravy a speciální vlastnosti výrobku a cen doplňků.

Tisknout


RSSRSS

Aktuality

22. 06. 2018

SAPELI

Stáhněte si aktuální katalog 2018
22. 06. 2018

SOLODOOR

Katalog s novinkami pro rok 2018 je tady! Již tradičně je plný nových modelů, trendy povrchů včetně unikátního povrchu SOLO MATRIX a rovněž i technologických vylepšení stávajících produktů. Samotné pojetí PRODUKTOVÉHO KATALOGU 2018 je zcela nové, a věříme, že se Vám bude líbit stejně jako nám.

Archiv aktualit

Věděli jste že...

Jsme tu pro Vás !!


Obchodní zastoupení SAPELI