O nás

Společnost Domal s.r.o. byla založena již v roce 1999. Začínali jsme s jednou kanceláří v mém rodinném domě v Chrudimi. Jak život firmy šel, zvětšovala se kancelář i prostory pro vystavené vzorky dveří. V roce 2005 jsme koupili a zrekonstruovali prostorný objekt v Medlešicích, kde naše firmy v současné době sídlí.

Firma Domal je autorizovanou firmou SAPELI již od svého začátku.  Má největší vzorkovnu dveří v pardubickém kraji, kde předvádí 150 druhů dveří na 400 m2. Současně zastupuje i dalšího českého výrobce dveří a zárubní SOLODOOR.

Pro  další směřování  firmy byl  velmi důležitý  den 31. 5. 2012., kdy jsem se rohodl postupně zvyšit podlahovou plochu o dalších teměř 250m2.

Od března 2015 jsme zařazeni mezi padesátku vybraných prodejních míst po celé České republice s označením SAPELI POINT.

Toto zařazení vypovídá o důvěře, v kterou nás  SAPELI vložilo, o přístupu ke značce SAPELI a o kvalitě našeho prodejního místa.
V prodejnách typu SAPELI POINT se dostavá zákazníkovi toho nejlepšího prodejního servisu.

Pro naši firmu byla vždy po celou dobu 15 let zakladem dodavat a montovat dveře a zárubně
pouze od kvalitních a prověřených  Českých vyrobců . Mohu se svým jmenem zaručit,
že prodáváme pouze České dveře / neprodáváme Polské ani jiné dveře/

Domal s.r.o. je rodinnou firmou, tato skutečnost zajišťuje všem zákazníkům osobní přístup. Kvalita výrobků je výborná a ceny jsou přijatelné. Přijďte se samy přesvědčit a využijte našich služeb. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Aleš Černý
jednatel společnosti
604 168 932
603 358 940

Tisknout


RSSRSS

Aktuality

22. 06. 2018

SAPELI

Stáhněte si aktuální katalog 2018
22. 06. 2018

SOLODOOR

Katalog s novinkami pro rok 2018 je tady! Již tradičně je plný nových modelů, trendy povrchů včetně unikátního povrchu SOLO MATRIX a rovněž i technologických vylepšení stávajících produktů. Samotné pojetí PRODUKTOVÉHO KATALOGU 2018 je zcela nové, a věříme, že se Vám bude líbit stejně jako nám.

Archiv aktualit

Věděli jste že...

Jsme tu pro Vás !!


Obchodní zastoupení SAPELI